fbpx


Niedawno w Nowym Jorku odbył się turniej w grę Fortnite, w którym rywalizowało około 100 najlepszych graczy na świecie. Walka o zwycięstwo była zacięta, bo i było o co walczyć.

Foto: Instagram/fortnite

Pula nagród wynosiła łącznie aż 30 milionów… i to dolarów! Najlepsi z najlepszych graczy toczyli zaciętą walkę w e-sportowym turnieju – Fortnite World Cup, by zdobyć tytuł mistrza w grę Fortnite. Dla zwycięzcy przewidziana była nagroda 3 miliony dolarów, jednak pozostali zawodnicy również nie zostali z niczym.

Kyle “Bugha” Giersdorf, który ma zaledwie 16 lat, okazał się najpierw najlepszy w turniejowych eliminacjach, a potem również w całych zawodach!

Foto: Instagram/fortnite

Wśród turniejowych zwycięzców pojawił się również Polak! W kategorii Celebrity Pro-Am – Jakub Jacob Wrotniak, grający z aktorką Clare Grant zdobyli 4. miejsce i 100 tysięcy dolarów, które postanowili przeznaczyć na cele charytatywne. 

Foto: Instagram/jacob4yt

Wydarzenie odbyło się na nowojorskim stadionie Arthur Ashe, gdzie grało aż 100 osób w rozgrywkę Battle Royale.

Foto: Instagram/fortnite

Fortnite to ostatnimi czasy niezwykle popularna gra, która za sprawą ciekawego, a wręcz wciągającego modelu rozgrywki cieszy się coraz większym zainteresowaniem graczy.

Fortnite

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X