fbpx


Bars & Melody znani również jako BAM to brytyjski duet, w którego skład wchodzi Leondre Devries oraz Charlie Lenehen. Mają oni odpowiednio po osiemnaście i dwadzieścia lat. Zespół powstał w 2014 roku po ich niesamowitym występie w Britan’s Got Talent.
Ale przejdźmy do początku. W 2013 roku Charlie napisał do Leo na Facebook’u z zapytaniem o współpracę. Obaj byli świadomi ogromnego talentu jaki posiadają. Postanowili spotkać się i rok później wzięli udział w programie Britain’s Got Talent, który na zawsze odmienił ich życie. Podczas pierwszego przesłuchania od razu przeszli do półfinału, po tym jak jeden z jurorów (Simon Cowell) wcisnął złoty przycisk.

Podpisali umowę z Syco Music, a ich debiutancki singiel Hopeful, który tak naprawdę jest coverem ze zmienionymi niektórymi częściami tekstu, został wydany tego samego roku wraz z teledyskiem. W wakacje 2014 roku wydali kolejną piosenkę Shining Star, która niesamowicie spodobała się publice, między innymi dzięki wersom, które są napisane w różnych językach. Znajduje się tam nawet wyznanie po polsku – Kocham Cię My Polish Queen! Koniecznie musicie to sprawdzić, jeśli jeszcze nie słyszeliście!

View this post on Instagram

Link is in the bio 🔥 Who’s coming?💨

A post shared by Bars And Melody (@barsandmelody) onW wakacje 2015 roku chłopacy wydali swój pierwszy album 143, który zadebiutował na czwartym miejscu najczęściej kupowanych płyt w UK! Wtedy o BAM usłyszało mnóstwo osób, zaczęli zdobywać fanów i rozpoznawalność.

Rok później wydali EP’kę Teen Spirit, a w 2017 roku wydali drugi album Never Give Up, który był skierowany do japońsko-koreańskiej widowni, ale przyjął się równie dobrze w innych krajach. Dwa dni później wydali pierwszą płytę z coverami. Teraz mają ich już trzy części! W międzyczasie wydali jeszcze niesamowicie już popularną płytę Generation Z.

Generation Z to płyta bardzo dojrzała i całkiem inna od poprzednich. Teksty są zadziwiające i sam klimat, który panował na trasie – niesamowity. Już niedługo znowu będziemy mogli poczuć dreszczyk emocji podczas trasy koncertowej, która zahacza również o Polskę! Chłopacy będą promować nową, jeszcze nie wydaną płytę!

Póki co wydane zostały dwa teledyski Put U Firts i Love To See Me Fail.

Poza tym to właśnie Young Stars objęło patronatem całą trasę Choke Tour. Dzięki My Music od lat możecie oglądać swoich idoli na scenie w naszym kraju, którzy są supportowani przez innych wspaniałych artystów Young Stars.

Po za tym, jeśli ktoś jednak nie wybiera się na trasę, będzie mógł zobaczyć chłopaków na żywo podczas największego festiwalu dla młodzieży Young Stars Festiwal 2019, który w tym roku będzie miał już 6. edycję. BAM pojawiają się na tym wydarzeniu od przeszło 4 edycji.Start sprzedaży biletów na #YSF2019 już 22 marca o 16:00!

Autor: Dominika
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X