fbpx


To, że dzieci pracują jako aktorzy nikogo nie dziwi, ale 13-latka jako producent jest już dość sporym zaskoczeniem. Mckenna Grace, bo to o niej mowa, dopiero wczoraj miała 13 urodziny, a już wiadomo, że wyprodukuje film “Rabbit Cake”, a także zagra w nim jedną z głównych ról. 

Mckennę Grace powinniście kojarzyć z takich produkcji jak: “Obdarowani”, “Nawiedzony dom na wzgórzu”, “Kapitan Marvel”. Bardzo niedługo będziecie mogli ją także zobaczyć na dużym ekranie w filmie “Annabelle wraca do domu”, który do polskich kin trafi 12 lipca. Poza poczynaniami aktorskimi dziewczyna postanowiła także rozwijać się jako producent filmowy. Jej debiut nastąpi przy filmie “Rabbit Cake”.

Film powstanie jako ekranizacja powieści Annie Hartnett, która opowiadać będzie o wyjątkowej dziewczynce, Elvis Babbitt. Okazuje się, że matka bohaterki utonęła podczas lunatykowania.  W tym momencie Elvis postanawia rozwiązać zagadkę tajemniczych okoliczności tego wydarzenia. Pocieszenie po stracie znajdzie w towarzystwie zwierząt i ludzi z miasteczka w Alabamie, gdzie mieszka.

Foto: Rob Latour / REX / Shutterstock

Reżyserką obrazu została Susan Johnson, która wcześniej odpowiadała za realizację m.in. filmu “Do wszystkich chłopców, których kochałam”. Scenariusz natomiast napisała Allie Hagan, a cały projekt powstaje dla Amazon Studios.

Foto: mat. pras. Netflix

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X