fbpx


Zbliża się Young Stars On Tour, trasy koncertowe naszych artystów i w związku z tym chyba każdy z nas chciałby, aby jego idol go rozpoznał, odpisał, bez problemu zrobił zdjęcie, polubił i najlepiej zapamiętał imię lub pseudonim. W związku z tym jedna z naszych czytelniczek przygotowała 10 tricków na to, jak zwrócić na siebie uwagę idola. Podobno działają! 😉

1. Bądźcie aktywni na social mediach artystów: Instagram, grupa na Facebooku, Twitter czy wszystkie inne fanpage, gdzie działają. Idole bardzo często udostępniają nowe treści i na pewno Was zauważą, jeżeli będziecie systematycznie komentowali, publikowali i “lajkowali” odpowiednie posty.

2. Róbcie zdjęcia na Instagramie w merchu idola oraz go na nim oznaczcie, aby mógł Was zobaczyć. Artyści bardzo doceniają, jeśli fani kupują oryginalne płyty i ich oficjalną kolekcję ubrań. Dzięki temu mogą zarabiać i nagrywać dla fanów kolejne płyty i teledyski!

3. Chodźcie na koncerty swojego idola! Nie musicie zawsze być na Meet & Greet – wystarczy, że będziecie się świetnie bawić i śpiewać, a idol na pewno zwróci na Was uwagę!

4. Wykorzystujcie swoje zainteresowania i talenty razem ze swoim idolem. Robicie super edity, tworzycie grafiki, śpiewacie lub tańczycie? Możecie robić je z idolem i założyć konto poświęcone swoim pracom i występom! Nie zapomnij oczywiście oznaczyć swojego idola! Każdy ma talent, który może powiązać z ulubionym artystą!

5. Chodźcie na zloty! Na przykład na Zloty Ananasów, Artunators, Domisiaków czy też Supiwerek. Zróbcie wspólne zdjęcie i oznaczcie idola! Na pewno się ucieszy gdy zobaczy integracje swoich fanów i miły rodzinny klimat!

6. Bądźcie oryginalni! Oryginalność to podstawa. Kiedy robisz np. prezent dla idola na spotkanie M&G, to zrób coś, czego jeszcze żadna osoba nie wykonała, podpisz się imieniem i nazwiskiem oraz dodaj swój pseudonim, który używacie na Instagramie! Idol na pewno doceni twoją oryginalność, czas włożony w pracę i może udostępni Twój prezent, oznaczając Cię na zdjęciu!

7. Wrzucajcie na social media wszystko, co znajdziecie w internecie i jest związane z Waszym idolem. Oczywiście wrzucajcie tylko to, co jest pozytywne, a nie prześmiewcze!

8. Dla naprawdę mega fanów, fajną opcją jest również podobne ubieranie się lub właśnie korzystanie z ubrań i kolekcji idola! Jeżeli macie problem gdzie znaleźć daną rzecz, to na Instagramie i Facebook’u jest mnóstwo profili z ubraniami idoli!

9. Gdy zauważycie idola, lepiej się przedstawić i porozmawiać niż tylko zrobić zdjęcie! Na pewno lepiej będzie Was pamiętał, gdy zamienicie z nim kilka słów. A może uda się i porozmawiać i na koniec zrobić zdjęcie!

10. Starajcie się być na bieżąco z informacjami na temat idola, wspierajcie go i oczywiście nie rozsiewajcie plotek na Jego temat! To nigdy nie popłaca!

To byłoby na tyle! Sprawdźcie nasze sposoby i zobaczcie, czy któryś z nich sprawdzi się w Waszym przypadku! 🙂 Na pewno tak! 🙂

Autor: Katie
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X