fbpx


Po wielkim sukcesie singla „Skrzydła”, który był jednym z największych hitów tegorocznych wakacji, ZOUZY  prezentują nowy singiel, który powstał w kooperacji z Tabbem i Arkiem Kłusowskim. Na jeden moment to kolejny  powiew świeżości w branży muzycznej, którego musicie posłuchać!  

ZOUZY to połączenie czterech fantastyczne instrumentalistki oraz charyzmatycznej wokalistki Sabiny Nycek, która swoim wykonaniem utworu Roar podbiła serca widzów VI edycji The Voice of Poland.

Utwór „Na jeden moment” opowiada o tym, że w każdym momencie życia możemy wywrócić cały świat do góry nogami i rozpocząć szczęśliwą egzystencję na własnych zasadach. Ludzie bardzo często tkwią w toksycznych środowiskach czy relacjach, ponieważ są już do tego przyzwyczajeni, boją się zmian i sytuacji w której nagle stracą stałą harmonię i poczucie bezpieczeństwa.. Niestety często nie mają wyobraźni i nie wiedzą, że to może być dla nich najlepsza decyzja, jakąkolwiek podjęli

Swoim kobiecym wdziękiem i delikatnym podejściem do muzyki dziewczyny wnoszą na Polska scenę muzyczną ciepło i uśmiech dla każdego słuchacza. Inspiracją dla zespołu były stylowe lata 70 oraz folkowe brzmienia gitar, które w połączeniu z popowym charakterem tworzą coś wyjątkowego. ZOUZY to wrażliwość, radość i siła kobiet. Posłuchajmy, co mają nam do przekazania:

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X