fbpx


Logan Paul jest bardzo znanym YouTuberem. Zasłynął swoimi filmikami, wkrętami, wygłupami, prankami już wiele lat temu. W ostatnim czasie był bardzo krytykowany przez niestosowny film, z czego długo nie mógł się wywinąć, mimo iż przepraszał i wpłacał pieniądze na konta różnych fundacji. Teraz stał się zawodnikiem MMA i uważa, że może pobić każdego!

Foto: Logan Paul i Conor McGregor // Getty – Backgrid

W najbliższym czasie, a dokładniej pisząc 25 sierpnia odbędzie się walka MMA wspomnianego wyżej Logana Paula i również znanego z YouTube’a – KSI. Ten drugi ma już za sobą walkę, w której udało mu się wygrać przez nokaut. Sędzia musiał przerwać widowisko, ponieważ przeciwnik KSI nie był w stanie kontynuować walki. Tym razem jednak ma być zupełnie inaczej.

Logan Paul zapowiada, że znokautuje KSI w maksymalnie 3 rundy! Jest tak pewny siebie, że postawił na swoje zwycięstwo w ciągu trzech rund… MILION DOLARÓW! Jego pewność siebie nie kończy się jednak na zwycięstwie z KSI i postawieniu gigantycznych pieniędzy. Logan uważa, że jest tak mocny, że spokojnie mógłby walczyć z profesjonalistami typu Conor McGregor i byłby w stanie wygrać! Te słowa wywołały burze w internecie i wszyscy czekają na odzew Conora. Moc Logana potwierdza również Jego brat Jake, co tylko zaognia sytuacje.

Jesteśmy ciekawi, jak to wszystko się skończy, ale my nie chcielibyśmy być w skórze Logana, którego pewność siebie może niestety zgubić i szczerze? Należałoby mu się za to puszenie w internecie 😉

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X