fbpx


Kariera w internecie przybiera w wielu przypadkach różną postać. Jedni nie mogą się wybić, walczą kilka lat o sławę, a innym przychodzi to bardzo łatwo i szybko. Jednak czy ta sława na chociażby YouTubie przynosi szczęście? Jeden ze znanych YouTuberów pokazuje, że nie do końca i kończy działalność!


Mowa tutaj o Yoczook’u (Łukasz Walaszek), który po 8 miesiącach przerwy nagrał film na swój kanał, który subskrybuje ponad pół miliona osób! Nie jest to jednak pozytywny film dla Jego fanów, co można już odczytać w samym tytule – „TO NIE JEST MÓJ POWRÓT„.

Yoczook był bardzo znany z działalności na YouTubie nagrywając różnego rodzaju „beki” , challenge i inne filmy, które po prostu podobały się widzom. Kariera ruszyła naprawdę szybko i bardzo dobrze. Łukasz bywał również na wielu eventach związanych z Young Stars – był na przykład ambasadorem Young Stars On Tour. Po obejrzeniu tego filmu, zrobiło nam się bardzo smutno, gdyż YouTuber ogłosił zakończenie kariery w internecie. Mało tego – chce odciąć się również od social mediów!

Łukasz w filmie mówi, że YouTube to już nie jest Jego świat i że już go to nie bawi. Ma wiele innych zajęć, na przykład bycie konferansjerem na eventach różnego rodzaju. Dodaje jednak, że wszystko u Niego w porządku i mimo iż jest poważny i spokojny w filmie, to u Niego wszystko gra.


Pocieszeniem dla fanów jest to, że Yoczook dodał w filmie, że nie wie co dalej w Jego życiu wydarzy się ostatecznie i na 100%, bo może jeszcze wróci kiedyś do nagrywania, ale nie chce nic obiecywać. Tak więc jest jeszcze szansa, że nie zostawi tak dużego kanału i mnóstwa swoich fanów. My wierzymy, że to nie koniec i będziemy czekali na Jego wielki powrót! Mamy nadzieję, że Wy również!

Trzymamy kciuki Łukasz! 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X