fbpx


Znamy wszystkich finalistów #waytoyoungstars ! Jak się okazało, Agata Gładysz nie została „puszczona” samowolnie po finał – do rywalizacji przyłączyła się na dobę przez końcem głosowania – Natalia Hikiert, która w zaskakująco krótkim czasie zdołała odrobić całą przewagę Agaty i w pewnym momencie stracić jedynie 200 głosów do prowadzącej – co przy 19 tysiącach głosów jest ilością wręcz marginalną.

Teraz jednak już wiemy, że Agata uzyskała ogromne wsparcie w ostatnich dwóch godzinach głosowania . Mimo gigantycznej presji ze strony Natalii, wypracowała po godzinie 1,5 tysięczną w głosach przewagę, która pozwoliła uspokoić rywalizację między obiema rywalkami.

W końcu stało się : wielka praca i walka Agaty Gładysz, która od początku konkursu wygrywała wszystkie etapy w głosowaniach została przypieczętowana ogromnym sukcesem i ostatecznym awansem do finału #waytoyoungstars . Z tak wielkim wsparciem fanów jest ona jedną z realnych faworytek do dołączenia do projektu Young Stars. Czy tak się stanie? Dowiecie się podczas festiwalu, 26 sierpnia w Warszawie , gdy około 22:00 Remik ogłosi Wam zwycięzców akcji.

#waytoyoungstars zakończyła się po wielotygodniowej rywalizacji. Sprawdziliśmy Wasze umiejętności wokalne, osobowość, predyspozycje do obsługi social mediów oraz ostatecznie wsparcie fanów. Dzięki wielkiej pomocy przewodników i jurorów oraz Was, znamy wszystkich finalistów konkursu #waytoyoungstars . Postawiliście na same dziewczyny :

AGATA GŁADYSZ

OLIVIA KLINKE

KAJA JABŁOŃSKA

SANDRA CZURAJ

WERONIKA JANUSZKIEWICZ

Gratulujemy! Wszystkich finalistów usłyszycie podczas Young Stars Festival 2018Warszawie, 26 sierpnia . Wystąpią przed Wami na wielkiej scenie festiwalu, gdzie będą starać się o ostateczne uznanie Wasze, wytwórni MyMusic, przewodników, jurorów oraz Remika, który ostatecznie około 22:00 ogłosi kto z finalistów dołączy do projektu Young Stars .

Dziękujemy za zainteresowanie #waytoyoungstars i ponad 360 tysięcy głosów, które oddaliście w naszym konkursie. Działo się, to była wielka akcja! Cieszymy się, że okazała się tak wielkim sukcesem i aż tak Was wszystkich zaangażowała 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X