fbpx


Jest sporo różnych nagród muzycznych, ale te na pewno znajdują się w czołówce. W nocy z wtorku na środę rozdane zostaną statuetki American Music Awards 2018. Gala organizowana od już 45 lat zgromadzi wiele gwiazd. Wśród nich nie brakuje znanych twarzy!

Znalezione obrazy dla zapytania ed sheeran awards

Getty Images

Wszyscy zastanawiają się, kto zostanie wybrany artystą roku. Trzy statuetki AMA w tej kategorii ma już Taylor Swift, która w tegorocznej odsłonie również jest nominowana! O główny laur powalczą z nią Drake, Ed Sheeran, Post Malone oraz Imagine Dragons.

Brak nominacji w głównej kategorii może być lekkim zawodem dla Camilli Cabello. Przypomnijmy, że podczas niedawnej gali MTV Video Music Awards piosenkarka rozbiła bank i sięgnęła po najważniejsze statuetki! Teraz również ma szansę na kilku nagród – m.in. najlepszego nowego artysty, najlepszego teledysku czy najlepszej piosenkarki pop/rock.

Ważną nagrodą jest ta w kategorii najlepszego „social-artysty”. Zostanie wręczona po raz pierwszy i na jej wyniki największy wpływ mają oczywiście internauci. Tutaj również sami dobrzy znajomi – BTS, Cardi B, Ariana Grande, Shawn Mendes i Demi Lovato!

Gala American Music Awards to nie tylko statuetki i nagrody, ale także występy ulubionych artystów oraz słynny czerwony dywan. Z niecierpliwością czekamy na wyniki! Macie swoich faworytów? Piszcie w komentarzach!

Znalezione obrazy dla zapytania camila cabello awards

Getty Images

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X