fbpx


W tamtym tygodniu pisaliśmy o Zaynie i Jego wielkiej miłości z Gigi Hadid. Ich historia jednak nie ma końca! Ostatnio artysta obchodził swoje 25 urodziny i już wtedy Gigi wstawiła z Nim krótki Boomerang, pod którym dodała wzruszający i pełen uczuć podpis!

Kocham go bardziej, niż mogę wyrazić słowami i inspiruje mnie on, bym codziennie była lepsza. Twoje zdrowie na twój rok, mój Zaynie! Najszczęśliwszych 25. urodzin w życiu!! Jestem dumna, że jestem u twojego boku” – taki podpis mogliśmy odczytać na Instagramie Gigi, w dzień urodzin Zayna. Po tych słowach fani oszaleli, jednak wpadli w niesamowity zachwyt nieco później, gdy to właśnie zakochana po uszy modelka, ponownie udostępniła krótki filmik, na którym widać „kocie ruchy” Zayna! Zachwyt jednak w ogóle nie dotyczy tych ruchów, a czegoś zupełnie innego!

birthday boogie ???? @zayn

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid)

Na tym krótkim filmiku wszyscy fani zwrócili uwagę nie na taniec, ale na NOWY TATUAŻ, który przedstawia nikogo innego, jak Gigi Hadid! Dokładniej pisząc to tatuaż przedstawia Jej oczy, ale są one tak charakterystyczne, że poznał je od razu każdy fan!

Nie ma co ukrywać – miłość pełną parą! Ich uczucie aż kipi i bardzo dobrze patrzy się na tak szczęśliwych ludzi! Oby tak dalej! 🙂 <3

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X