fbpx


Gdy pierwszy raz zobaczyliśmy informacje na zagranicznych portalach o tym, że Zayn Malik stanie się gwiazdą Bollywood… to nas zmroziło i nie chcieliśmy w to wierzyć. Wszystko jednak wskazuje na to, że nie do końca jest to tylko i wyłącznie plotka i domysły!

Zayn Malik & Gigi Hadid (www.popsugar.com)

Piosenkarz w ostatnich wywiadach wyznał, że… nagrał utwór z producentem z Bollywood – A.R. Rahmanem! Zayn podobno znalazł czas i spotkał się z nagrodzonym Grammy producentem, żeby właśnie z nim rozpocząć współpracę nad nowym utworem! Żeby tego było mało, artysta eksperymentując z językami obcymi, pisał tekst nowego utworu w języku urdu.

To jedna z pierwszych piosenek, które śpiewam w języku indyjskim, więc fajnie będzie zobaczyć jaka będzie na to reakcja. Na pewno jest dużo urdu. Pracowałem z A.R. Rahmanem przy jednej z piosenek” – wyjaśnił piosenkarz.

Szczerze? Nie bardzo nam się to podoba. Bardzo go lubiliśmy w One Direction, jeszcze bardziej polubiliśmy w wyjątkowym, solowym gatunku i klimacie, a teraz zaczyna dziwnie kombinować. Fani mimo wszystko są za artystą i czekają na nowe produkcje. Sami jesteśmy ciekawi – może jednak nowy kawałek stworzony z producentem z Bollywood okaże się jeszcze większym hitem niż to, co do tej pory powstało. Sprawdzimy to na 100%! 🙂

A Wam jak się podoba informacja o tego typu utworze, w języku urdu?! 😀 Może powinien nagrać całą płytę w tym języku? 🙂 Dajcie znać :;)

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X