fbpx


Fani mówią – Fani mają! Na stronie Remonators, na Instagramie, a nawet w prywatnych wiadomościach zasypywaliście Remika pytaniami, czy będzie możliwość spotkania Meet&Greet z nim samym i odpowiadamy – Będzie! To coś wyjątkowego, czego do tej pory nie było. To właśnie wy, fani Young Stars zadecydowaliście o kolejnej osobie, z którą będzie możliwość spotkania się podczas Meet&Greet!

Remigiusz Remo Łupicki to twórca projektu Young Stars, jest managerem wszystkich gwiazd, które działają w tym projekcie. Swoim zaangażowaniem wypromował m.in. Sylwię Przybysz, Sylwię Lipkę, czy braci Sikorskich. Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak wygląda jego praca, jaki jest prywatnie, co planuje… Mamy dla Was dobrą wiadomość! Już jutro o 12 rusza sprzedaż biletów na jego Meet&Greet, które odbędzie się oczywiście podczas Young Stars Festival.

Koszt biletu M&G to 99zł, a oprócz samego spotkania otrzymacie także jego najnowszą płytę Sekret oraz opaskę promującą ten krążek. Spotkanie z Remo rozpocznie się 26 sierpnia o godzinie 9:00!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X