fbpx


Teraz są na topie, ale nie zawsze tak było. Ciężka praca, odwaga i zaangażowanie – to wszystko złożyło się na ich sukces. Jedni zaczynali w talent show, inni nagrywali covery i wrzucali je na YouTube. O kim mowa? Zobaczcie sami! 

Źródło: J-14.com

One Direction to zespół muzyczny, który międzynarodową sławę zyskał dzięki programowi X-Factor, który poszukiwał śpiewających talentów. Mało jednak brakowało, aby o tej wspaniałej piątce nikt nie usłyszał… W 2010 roku Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles i Louis Tomlinson udali się na castingi osobno, gdzie się nie dostali do następnego etapu jako soliści… Gdyby nie interwencja jednego z jurorów i jego pomysł by złączyć ich w grupę, może nigdy nie usłyszelibyśmy o One Direction? Dziękujemy Simon Cowell!

instagram.com/sylwialipka_music

Pamiętacie jak zaczęła swoją drogę do Young Stars Sylwia Lipka? Wszystko zaczęło się od tego, że przyszła na casting… jako prezenterka do radia Young Stars! Po zaśpiewaniu fragmentu piosenki, poznaliśmy się na jej talencie i wkręciliśmy ją do programu wokalnego prowadzonego przez Piotra Baranowskiego – Young Sing Stars – To właśnie z niego została zakwalifikowana do YS

Jeżeli muzyka to Wasza prawdziwa pasja to prędzej czy później na pewno zostaniecie zauważeni! 🙂 Polecamy spróbować swoich sił w Way to Young Stars, może to właśnie nadszedł czas na Ciebie?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X