fbpx


Wczoraj o 12 ruszyła sprzedaż kolekcji, na którą czekali niemal wszyscy. Skrupulatnie przygotowana przez artystów kolekcja Back to School cieszy się sporym zainteresowaniem. Jednak jak to często bywa, oprócz słów pochwały, pojawiają się też krytyczne uwagi. Krytyka jest dobra, o ile jest uzasadniona, czego nie możemy powiedzieć o fali hejtu, która wylała się wczoraj na Sylwię Przybysz. 

Całe zamieszanie wybuchło o… Ten niewinny piórnik! Wiele osób wczoraj zarzuciło Sylwii kradzież pomysłu. Powyższy piórnik można bowiem znaleźć także na allegro. Jednak Sylwia nigdzie nie pisała, że to Ona go zaprojektowała. – Projektowałam wzory na koszulkach bluzach i gadżetach. każdy z nas dostaje hurtownie i wybiera sobie produkt który chce dystrybuować i go oznacza swoim wzorem. Dla mnie ten piórnik sam w sobie jest wzorem misiaków. – Napisała Sylwia Przybysz na swojej grupie fanowskiej Misiaki Sysi.

Mamy nadzieję, że tym wpisem Sysia rozwiała wszelkie wątpliwości i niedomówienia. My oczywiście zachęcamy prawdziwych fanów do zakupienia kolekcji z hasłem DREAM CREATE INSPIRE oraz reszty produktów z kolekcji Back to school, którą zakupicie oczywiście na mymusicshop.pl !

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X