fbpx


Dziś ogłaszamy ostatnie zadanie dla półfinalistów #waytoyounstars, których mamy aż 11 . Zadanie, które będzie wymagało najwięcej zaangażowania oraz tym razem – także Waszego udziału! Poznajcie szczegóły ostatniego wyzwania od Bartka Kaszuby, który będzie miał prawo przepuścić 2 osoby dalej bez względu na głosy!

Fajnie, prawda? Zadaniem uczestników jest zorganizować spotkanie z ich fanami (gdziekolwiek chcecie) i nakręcić z tego spotkania vloga . Postarajcie się o ciekawe atrakcje i pomysły podczas spotkania, aby video było interesujące i…zachęciło nowe osoby, do poznania Was lepiej! Kontakt bezpośredni z fanami jest regularnym elementem współpracy z nami w ramach projektu Young Stars i na tym etapie nadszedł już czas, byście spotkali się z tymi, którzy sprawili że jesteście w półfinale!

Tym razem macie też znacznie więcej czasu – na Wasze vlogi ze spotkań z fanami czekamy do przyszłej niedzieli, czyli 29 lipca . Zaraz potem, 30 lipca opublikujemy wszystkie Wasze video i rozpocznie się ostateczne głosowanie, które przepuści Was do finału .

2 finalistów będzie decyzją przewodników : pierwszego poznacie już w środę, 1 sierpnia, drugiego w czwartek, 2 sierpnia . We wtorek natomiast poznacie pierwszy wybór Bartka Kaszuby, a w piątek, drugi- ostatni. Podsumowując:
30 lipca – start głosowania
31 lipca – poznajemy pierwszego finalistę: decyzja Bartka Kaszuby
1 sierpnia – poznajemy drugiego finalistę: decyzja przewodników (wspólna)
2 sierpnia – poznajemy trzeciego finalistę: decyzja przewodników (wspólna)
3 sierpnia – poznajemy czwartego finalistę: decyzja Bartka Kaszuby

Od tej pory rozpocznie się prawdopodobnie najtrudniejszy dla Was moment w głosowaniu – do finału przejdzie z niego tylko jedna osoba, która otrzyma największą ilość głosówPiątego, ostatniego finalistę poznamy więc w poniedziałek, 6 sierpnia o 12:00 .

Uczestnicy z pewnością będą zbierać fanów zainteresowanych udziałem w spotkaniach z nimi na grupach i to właśnie tam powinniście ich wypatrywać, jeśli jesteście zainteresowani pojawieniem się na którymś z nich 🙂 POWODZENIA ! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X