fbpx


Wczorajszy koncert w Poznaniu był podsumowaniem trasy Covers Tour 2018. Barsi wielokrotnie powtarzali, że uwielbiają tu przyjeżdżać, że znają nawet kilka polskich słów: szklanka, dziękuje i najważniejszy ze zwrotów dla polskich fanek „Kocham Cię”. Na to wyznanie z pewnością zasłużyła ich wielka fanka z… Norwegii, która nie opuściła żadnego miasta z najnowszej trasy BaM!
Z chłopakami z Bars and Melody mieliśmy okazję spędzić trochę czasu podczas obecnej trasy. W naszym podsumowaniu znajdziecie kilka ciekawostek z trasy:
– Kilka dni przed przylotem do Polski Charlie doznał kontuzji nogi, obecnie porusza się o kulach, mimo to, doskonale radził sobie na scenie, zdarzało mu się nawet wychodzić w kierunku fanów!
– Chłopaki w tym roku przed każdym z koncertów relaksowali się przed wyjściem na scenę, grając na… konsoli do gier. W tym celu, na każdy z koncertów ekipa woziła nawet ich specjalny telewizor 🙂
– Wśród fanek zdarzały się osoby, które uczestniczyły w kilku koncertach (mimo sporej ilości kilometrów między miastami) i tak na przykład pewna dziewczyna przyleciała na trasę BAM po Polsce aż z Norgwegii – pojawila się na wszystkich miastach z trasy! Szacun!
Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej, śledźcie  nasz portal gdyż pojawi się na nim kolejna relacja video z poznańskiego koncertu! Tymczasem zobaczcie zdjęcia, które zrobiliśmy na miejscu:
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X