fbpx


To już za trzy godziny nastąpi ten wielki moment! Za trzy godziny, o godzinie 12:00, otworzą się specjalne bramki i wtedy mamy nadzieję, że każdy z Was zakupi taki bilet, jaki sobie wymarzył. Piszemy tak, ponieważ ilość biletów jest ograniczona i sprzedaż trwa do momentu wykupienia wszystkich biletów!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Bilety będzie można zakupić we wszystkich salonach Empik oraz na stronie eBilet.pl.

Bilety na całe wydarzenie podzielono na cztery kategorie: Be Young Star, Golden Young Star, Diamond Young Star i Backstage. Ceny rozpoczynają się już od 119zł za udział w całym festiwalu! Dokładne plany dotyczące rozmieszczenia poszczególnych kategorii i stref zostaną podane w późniejszym terminie i my również na pewno Wam je przekażemy na naszym portalu. Bilety Meet&Greet i ich ceny wyznaczone są indywidualnie, co można zobaczyć na powyższej grafice.

Pamiętajcie, to już za nieco ponad 3 godziny o godzinie 12:00! Powodzenia i do zobaczenia! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X