fbpx


Po rocznej przerwie popularna trasa koncertowa Young Stars On Tour wraca z nowym składem i atrakcjami! Przed nami 6 koncertów wypełnionych ulubioną muzyką i dobrą zabawą oraz spotkaniami z idolami, które zostaną w Waszej pamięci na zawsze! Lubicie klubowe koncerty, ale chcielibyście poczuć atmosferę festiwalu i mieć swojego idola na wyciągnięcie ręki? Odpowiedź jest prosta: Young Stars On Tour spełni Twoje marzenia!

Podczas koncertów, porwie Was FALA Sylwii Lipki, a Dominika Sozańska zabierze za HORYZONT. Artur Sikorski wie, że przerwie trans, a Bartek Kaszuba podkreśli, że liczycie się Wy… czyli MY. Tilly Devries zaskoczy nieprzewidywalnym show natomiast Iggi Kelly przekona Was, że jesteście dla niego wszystkim. A co ze świeżą energią? Przekażą ją nam zwyciężczynie konkursu #waytoyoungstars – Kaja Jabłońska, Olivia Klinke i Agata Gładysz. W tym składzie nie może zabraknąć także Ciebie!

Daty i miejsca prezentują się następująco:

5.12 Kraków, Kwadrat
6.12 Wrocław, Zaklęte Rewiry
7.12 Katowice, Megaclub
9.12 Gdańsk, B90
10.12 Warszawa, Proxima
11.12 Poznań, B17

➡ REGULAMIN IMPREZY – dostępny na http://bit.ly/2PmHh03
➡ OŚWIADCZENIE OPIEKUNA – dostępne na http://bit.ly/2PmHh03

Start sprzedaży biletów: piątek, 12 października, godz. 16:00

Bilet wstępu na koncert: 89 zł
Bilety Meet&Greet (ważne tylko z biletem wstępu na koncert)
– Agata Głaszysz, Kaja Jabłońska, Olivia Klinke (spotkanie wspólne z 3 artystkami): 79 zł
– Dominika Sozańska: 99 zł
– Bartek Kaszuba: 99 zł
– Artur Sikorski: 119 zł
– Sylwia Lipka: 119 zł
– Tilly Devries: 149 zł
– Iggi Kelly: 149 zł

Bilety dostępne na eBilet.pl, Ticketos.pl oraz w salonach Empik.

Nie może Was zabraknąć! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X