fbpx


Bycie jurorem w brytyjskiej edycji X-Factora to wyjątkowe doświadczenie dla Louisa Tomlinsona. Była gwiazda One Direction przyjęła wyzwanie. Nie spodziewał się chyba jednak, że w trakcie występów może przeżyć tak wielkie emocje, jak podczas ostatniego odcinka!

YouTube

Wszystko za sprawą występu wokalisty o pseudonimie J-Sol. Wystąpił on ze specjalnie skomponowaną piosenką. Była ona zadedykowana jego zmarłej w 2015 roku mamie. Louisowi od razu przypomniała się jego mama Johannah, która również przedwcześnie odeszła z tego świata, przegrywając walkę z białaczką.

Występ J-Sola wzruszył chyba wszystkich obecnych na nagraniu. Publiczność nagrodziła 25-latka owacją na stojąco. Emocji nie krył zwłaszcza Louis, który się rozpłakał. Po wykonaniu piosenki były wokalista 1D podszedł do J-Sola i przytulił go, mówiąc dziękuję. To samo uczynił również inny z jurorów Simon Cowell. Jego mama również już nie żyje.

To jest moc muzyki, która pozwala napisać tak piękną piosenkę, dotykającą nas wszystkich. To było absolutnie genialne i poruszające. Jesteś legendą za to, co właśnie zrobiłeś. Bardzo dziękuję, że podzieliłeś się tym z nami – powiedział Louis podsumowując występ.

Zobaczcie występ, który niesamowicie wzruszył Louisa i całą Wielką Brytanię!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X