fbpx


Mówi się, że wielkie gwiazdy są często najlepszymi ambasadorami swoich krajów i czynią dla nich więcej dobrego, niż politycy. Rzadko jednak się zdarza, by władze państwa nadawały im oficjalne tytuły. Inaczej jest w przypadku Rihanny. Otrzymała ona właśnie zaszczytny tytuł nadzwyczajnego ambasadora Barbadosu!

Znalezione obrazy dla zapytania barbados

Shutterstock

Nazwa “Barbados” pewnie niewiele Wam mówi. Jest to mała wyspa na Karaibach, będąca jednocześnie państwem. Liczba mieszkańców, którzy żyją przede wszystkim z turystyki, nie przekracza 300 tysięcy osób. To właśnie tam 30 lat temu urodziła się Robyn Rihanna Fenty!

Piosenkarka absolutnie nie wstydzi się swojego pochodzenia. Wręcz przeciwnie! Bardzo często wspomina o nim w wywiadach a także angażuje się w rozmaite akcje charytatywne, organizowane na Barbadosie. Rihanna od początku była zatem nieformalną ambasadorką swojego kraju na świecie. Teraz otrzymała taki tytuł oficjalnie!

Od teraz gwiazda jest “nadzwyczajną ambasadorką Barbadosu”. Tytuł nadała jej premier tego kraju, Mia Mottley. Od teraz Rihanna będzie mogła oficjalnie reprezentować swoją ojczyznę, do której zaprasza swoich fanów. Uprzedzamy – jest to dość droga wyprawa. Jednak na pewno znajdzie się wiele osób, które będą chciały podążyć śladami słynnej piosenkarki!

Znalezione obrazy dla zapytania rihanna barbados

Carribean National Weakly

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X