fbpx


Niedawno Demi Lovato uspokoiła swoich fanów. Powiedziała, że jej stan jest stabilny i cały czas bardzo walczy o powrót do zdrowia. Teraz na ten temat wypowiedziała się także jej mama, Dianna De La Garza. Jak powiedziała, była już przygotowana na najgorsze!

Podobny obraz

Splash

Do tej pory najbliżsi Demi niechętnie wypowiadali się na temat jej przedawkowania narkotyków. Trudno się dziwić – to bardzo delikatna sprawa, którą rodzina gwiazdy zapewne chciałaby ukryć. Tak się jednak nie dało i problemami piosenkarki żyje cały świat.

Mama Demi udzieliła ekskluzywnego wywiadu stacji NewsMax TV. Przyznała, że dalej trudno jej się o tym rozmawia.

– Dosłownie zaczynam się trząść, gdy tylko zaczynam myśleć o tym, co zdarzyło się tamtego fatalnego dnia. Nigdy w życiu nie spodziewałabym się, że kiedykolwiek usłyszę coś takiego na temat któregokolwiek ze swoich dzieci – powiedziała De La Garza.

Kobieta wraz z siostrami Demi błyskawicznie dotarła do szpitala, gdzie trafiła gwiazda. Jej stan był na tyle poważny, że bała się najgorszego. – Przez dwa dni zastanawialiśmy się, czy ona w ogóle przeżyje – dodała mama Demi.

Na koniec rozmowy De La Garza wlała sporo optymizmu w serca fanów piosenkarki. Powiedziała, że jest z nią coraz lepiej i uporczywie walczy o powrót do zdrowia. Demi chciałaby wrócić na scenę, ale nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle to jeszcze nastąpi. Trzymamy za nią kciuki!

Znalezione obrazy dla zapytania demi lovato

Shutterstock

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X