fbpx


Przedwczoraj pisaliśmy o tym, jak to młoda, znana polska aktorka i influencerka straciła konto na Instagramie. Zostało ono skradzione przez hakerów, którzy zwykle tego typu konta po prostu sprzedają. Co obecnie dzieje się z social mediami Wiktorii? 

Gwiazda obecnie założyła nowe konto na Instagramie, jednak nie ma co ukrywać, że liczba obserwujących niestety zmieniła się ponad dziesięciokrotnie! Co prawda liczba fanów bardzo szybko rośnie, jednak materiałów wcześniej już zamieszczonych nikt Wiktorii nie zwróci. A może jednak się Jej uda?

Wiktoria Gąsiewska nie poddaje się i walczy dalej z hakerami oraz z samymi właścicielami Facebook’a i zarazem Instagrama. Jak sama informuje, walczy o przywrócenie Jej starego konta ze wszystkimi zdjęciami, opisami, fanami, materiałami i odpowiednimi statystykami. Jak donoszą nam różne źródła, sprawą zajęła się policja i prawnicy.

Gwiazda pisze jeszcze o tym, że konto w takich sytuacjach zwykle wraca do właściciela. Z tego co my wiemy, Instagram rządzi się swoimi prawami i to oni decydują, czy warto komuś pomóc, czy nie. My oczywiście trzymamy za Wiktorię kciuki i wierzymy, że się Jej uda, jednak wiemy również, że o wiele łatwiej by Jej było, gdyby Jej konto było oficjalnie przez Instagrama potwierdzone niebieskim znaczkiem przy nazwie profilu.

Mimo to trzymamy kciuki za Wiktorię, jednak jeśli się nie uda – nie martw się! Na pewno fani wrócą, ze zdwojoną liczbą i siłą 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X