fbpx


19-letnia artystka brandu Young Stars robi zawrotną karierę pod skrzydłami Remigiusza Łupickiego. Egzemplarze jej debiutanckiego albumu błyskawicznie znikają ze sklepowych półek , a bilety na INNĄ TRASĘ wyprzedają się w mgnieniu oka. Jak się okazuje, dziewczyna na tym nie kończy! Kilka dni temu na swoim Instagramie ogłosiła pracę nad kolejnym projektem!
Dziś pod lupę wzięła to Julia Tesarczyk, która w swoim artykule na Fandoms przeanalizowała ostatnie wydarzenia z życia Weroniki i razem z członkami jej fandomu wyciągnęła wnioski! 

To właśnie o tym wpisie jest ostatnio najgłośniej wśród fanów Weroniki Juszczak. Wywołał on nie tylko ogrom pozytywnych emocji i zadowolenia, ale i sporo burzliwych dyskusji. Artystka bowiem, pomimo zapowiedzi, za nic w świecie nie chce zdradzić szczegółów niespodzianki, którą szykuje dla swoich fanów! Mogłoby się więc wydawać, że jej plany są jedną wielką niewiadomą… Ale nie tym razem! Na pomoc przychodzą niezawodne Supiwerki, które na portalu Fandoms przedstawiły swoje teorie i sprawdziły ich prawdopodobieństwo!

Aleksandra Bielaś: Mam dwie teorie na ten temat, choć obawiam się, że żadna nie jest trafna… Z jednej strony wyczuwam nową kolekcję ubrań do fanzone! Gdyby okazało się to prawdą, byłabym ogromnie szczęśliwa – ostatnio szukam nowej bluzy, a dzięki temu mój wybór byłby prosty. Gdyby jednak głębiej się zastanowić… Co robiłaby Weronika w górach z nowym merchem? Może sesję z nowymi ubraniami? No nie mam pojęcia! Drugą opcją, która byłaby niczym spełnienie marzeń, jest teoria o nowym teledysku do którejś z piosenek z płyty „INNA”. Już jakiś czas temu na jej grupie pojawiła się ankieta, czy bylibyśmy zainteresowani, a no halo – kto by nie był! To jednak wydaje się być dla mnie totalną abstrakcją, bo przecież Wero pojechała tam wypocząć… Zresztą, cokolwiek by to nie było, jestem wręcz pewna, że moja ulubiona artystka włożyła w to całe swoje serce i będzie to rzecz dopracowana do ostatnich nici! Wero lubi nas zaskakiwać, ale też nigdy nie robi nic na pół gwizdka. Będę najszczęśliwsza, cokolwiek to będzie.

Też uważasz, że czwarty już klip z debiutanckiego albumu Weroniki to jedynie abstrakcja? A może chcesz sprawdzić, co uważają na ten temat jej inni, najwięksi fani? Jeżeli tak,  kliknij w poniższy odnośnik, za którym kryje się rozwinięcie posta i jeszcze więcej fanowskich spekulacji, a także rozważenie, która z nich jest najbliższa prawdzie!

http://fandoms.pl/333115/teledysk-weroniki-juszczak-odkrywaja-tajemnice-artystki

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X