fbpx


Weronika Juszczak to młoda, wokalistka i YouTuberka, która dzięki udziałowi w konkursie Fanta Future Young Stars podpisała kontrakt z wytwórnią MyMusic.

Śpiewa od kiedy pamięta, ale na pierwszą, profesjonalną lekcję śpiewu udała się dopiero w wieku 13 lat. Jak sama podkreśla, śpiewanie jest czymś co kocha, a jej guru muzycznym są Adele i Ed Sheeran.

Oprócz muzyki jej pasją jest robienie vlogów. W lutym 2016 roku zaczęła nagrywać je regularnie, co szybko przyniosło efekt w postaci dużej liczby wyświetleń i subskrybenów. Kanał Weroniki subskrybuje ponad 50tyś. widzów, którzy każdego dnia dodają jej masy endorfin, a ich liczba ciągle rośnie.

7 . października odbyła się premiera debiutanckiego singla Weroniki pt. „Możesz Zatrzymać Nas”. W ciągu 4 godzin klip w serwisie You Tube miał ponad 50 tysięcy wyświetleń i szybko uzyskał prawie 2 miliony odsłon.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X