fbpx


Znany YouTuber Filip Kłoda czyli Smav, opowiedział nam kilka lifehacków, które na pewno przydadzą się na wakacjach! O tym, jak nie zbankrutować na lotnisku, co zrobić gdy zapomnimy ładowarki oraz gdzie szukać wakacji przeczytacie w pozniższym artykule! 

Jesteś na lotnisku, bierzesz ze sobą swoje ulubione picie, a następnie ochrona przypomina Ci, że możesz wnieść max 100ml napoju. Jeśli nie chcesz zbankrutować i kupić picia w strefie bezcłowej, Smav ma dla Was przydatną sztuczkę!

Zamiast wyrzucać butelkę z wodą przed odprawą na lotnisku, lepiej zachowaj pustą i później ją napełnij! Są do tego specjalne miejsca z wodą pitną.

YouTuber radzi także, co zrobić, gdy telefon traci zasięg, a Wy zapomnieliście wziąć ze sobą ładowarki.

Jeśli zapomnieliśmy kostki do ładowania telefonu, i mamy tylko kabel, możemy go podłączyć do telewizora. To dobra opcja, zwłaszcza kiedy zatrzymujemy się w hotelu.

O tym, jak kupić tańsze bilety, czy brać ze sobą prowiant oraz jak spowodować by nasze słuchawki się nie plątały, opowie Wam Smav w najnowszym Young Stars News, którego możecie zamówić na mymusicshop.pl lub zakupić stacjonarnie we wszystkich salonach Empik oraz punktach Poczty Polskiej oraz w wybranych punktach: Relay, Inmedio, Akapit, 1minute, Virgin, Discover, Hubiz, World of Beauty& Art, Aelia, Duty Free.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X