fbpx


Chociaż za oknami powrót zimy, nas w gorący letni nastrój po raz kolejny wprawiła Sylwia Lipka! Tym razem do wspólnej zabawy „Na Fali” wokalistka porwała swoich fanów z Krakowa. Redakcja Young Stars była tam z Wami – wspólnie z Sylwią robiliśmy meksykańską falę, przypominaliśmy sobie nastrojowe piosenki z płyty „Szklany sen” i tańczyliśmy w rytm energetycznych hitów z nowego albumu.

Przed Sylwią wystąpił podbijający serca kolejnych fanek Bartek Kaszuba – charyzmatyczny wokalista o niezwykłym głosie i poczuciu humoru, którymi dzieli się z publicznością podczas każdego koncertu.

Czy wiedzieliście, że podczas koncertowych podróży Waszej idolce towarzyszy nie tylko Bartek i dwie piękne tancerki, ale też jej najwierniejszy fan – pies Pirat? 😀 Czworonogi przyjaciel zawsze niecierpliwie czeka na swoją panią w jej garderobie 🙂

Już w przyszłym tygodniu w niedzielę spotkamy się ponownie na wyprzedanym koncercie Sylwii Lipki we Wrocławiu. Do zobaczenia „Na Fali„!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X