fbpx


Pamiętacie High School Musical? Ten kultowy film z Zakiem Efronem i Vanessą Hudgens pokochały miliony! Mimo, że od premiery minęło już 12 lat, to wciąż chętnie się do niego wraca. Nie zapomniała o nim także Vanessa, która wybrała się w wyjątkową podróż w czasie!

High School Musical

Disney Channel

29-letnia Vanessa nagrała niedawno piosenkę Lay With Me z grupą Phantoms. Sam utwór może stać się hitem, ale zdecydowanie większą popularnością będzie się zapewne cieszyć teledysk. Jest on wiernym odwzorowaniem kultowej sceny z High School Musical!

Ten teledysk jest dla was wszystkich, którzy śledzili mnie przez wszystkie lata. Kocham was! – napisała na Twitterze filmowa Gabriella Montez. Jak powiedzieli chłopaki z Phantoms, na taki pomysł wpadła sama piosenkarka. Jako, że wszyscy dorastaliśmy grając w programach Disneya, chcieliśmy oddać hołd naszej przeszłości – dodali.

Nie wiemy jak Wam, ale nam ten teledysk przypadł do gustu! Podzielcie się swoją opinią w komentarzach!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X