fbpx


Kylie Jenner dzisiaj obchodzi 21 urodziny! Z tej okazji przygotowała dla swoich fanów wyjątkową, urodzinową kolekcję kosmetyków. W zeszłym roku, z okazji 20 urodzin, Kylie również przygotowała kolekcję kosmetyków, która wtedy okazała się sukcesem, czy tak będzie również w tym roku? Zobaczcie, co zaoferowała młoda modelka. 

www.kyliecosmetics.com

Mini szminki, cienie do powiek oraz wiele innych kosmetyków przygotowała dla swoich fanów Kylie Jenner. Część kolekcji już się wyprzedała, ale ciągle pozostało kilka drogocennych perełek. Kosmetyki z tej kolekcji znajdziecie na stronie kyliecosmetics. Cała kolekcja powstała z okazji jej 21 urodzin, które obchodziła, oczywiście bardzo hucznie, już wczoraj.

love this! who thinks kris jenner cried giving this speech

Post udostępniony przez Kylie Jenner (@kyliesnapchat)


 Na urodzinach nie zabrakło jej ukochanego Travisa Scotta, czy mamy Kris Jenner, która zaskoczyła gości wzruszającą przemową o tym, jak jej córka jeszcze niedawno dorastała, a teraz już sama jest matką. Sto lat Kylie!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X