fbpx


Twenty One Pilots już jakiś czas temu zapowiedzieli swój nowy, piąty już album Trench. Datę premiery przewidzieli na 5 października 2018 roku, jednak co chwile dają fanom nowe zajawki i utwory. Do tej pory znaliśmy dwa z nich – Jumpsuit i Nico and The Niners. Wczoraj poznaliśmy kolejny i co najlepsze – znamy już całą tracklistę nadchodzącego albumu!

Wczoraj na oficjalnym kanale Twenty One Pilots pojawił się nowy utwór wraz z klipem. Kawałek nosi tytuł Levitate i jest kolejnym singlem zapowiadający nadchodzący album. Utwór jak i klip jest utrzymany w wyjątkowym klimacie, który zapewne w całości poznamy przy premierze albumu. Co jednak najważniejsze – mimo iż album pojawi się za praktycznie 2 miesiące, zespół zdradził już całą tracklistę płyty!

1. Jumpsuit
2. Levitate
3. Morph
4. My Blood
5. Chlorine
6. Smithereens
7. Neon Gravestones
8. The Hype
9. Nico and the Niners
10. Cut My Lip
11. Bandito
12. Pet Cheetah
13. Legend
14. Leave the City

Jak łatwo zauważyć, na płycie pojawi się 14 utworów, oczywiście wraz z tymi trzema, które już do tej pory poznaliśmy. Zapowiada się wyjątkowo ciekawy album i oczywiście liczymy na to, że chłopaki osiągną taki sam sukces jak w przypadku poprzedniego albumu Blurryface sprzed trzech lat.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X