fbpx


I wszystko jasne – na YouTube i Spotify pojawiły się dwie nowe piosenki Twenty One Pilots! Ponadto znamy już tytuł albumu i mamy dla Was informacje na temat trasy koncertowej! Jak wrócić na scenę, to tylko z przytupem!

Nareszcie są! Długo wyczekiwane piosenki twenty one pilots! Utwory, które ujrzały światło dzienne to Nico And The Niners i Jumpsuit. Jak sami widzicie, do drugiego numeru powstał już nawet teledysk, który od wczoraj w serwisie YouTube ma już 5 milionów wyświetleń! Singiel Nico And The Niners jako samo audio również wypada niesamowicie, ponieważ ten numer ma już 2,5 miliona wyświetleń!

Oprócz utworów, znamy również tytuł albumu, który zostanie wydany 5 października 2018 i będzie on nosił nazwę Trench.

Podane zostały również daty koncertów w USA, które będą miały miejsce w październiku i listopadzie. W Polsce zespół zagra 15 lutego w Łodzi, w Atlas Arenie! Bilety trafią do przedsprzedaży 17 lipca o godzinie 10:00, zaś do regularnej sprzedaży 20 lipca o godzinie 10:00.

Przedsprzedaż biletów będzie dostępna tylko i wyłącznie na www.ticketmaster.pl i tylko dla osób zapisanych na stronie www.twentyonepilots.com/euaus – tak więc polecamy się tym tematem i stroną zainteresować!

Natomiast miejsca zakupu w regularnej sprzedaży to www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.ticketclub.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn.

Źródło: twentyonepilots.pl
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X