fbpx


Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery nowego krążka Troye Sivana, która będzie miała miejsce 31 sierpnia. Zanim jednak Bloom trafi do sklepów, artysta zdradził nam kolejny utwór o tytule Animal. Po ogromnym sukcesie poprzedniego albumu, wszyscy liczą na kolejny hit. Nie powinno to jednak być problemem, ponieważ Troye jest uwielbiany przez mnóstwo młodych ludzi i dodatkowo przyjaźni się i nagrywa z takimi gwiazdami jak Ariana Grande!

Kilkanaście godzin temu Troye Sivan udostępnił nowy singiel o tytule Animal. Utwór bardzo klimatyczny i rozluźniający, wprowadzający swoim spokojem i melodyjnością w zupełnie inny wymiar. Na pewno można się wyluzować i odpocząć podczas słuchania tego numeru. Póki co jest tylko wersja audio i nie wiadomo, czy powstanie do tego utworu teledysk.

Animal nie jest jedynym singlem, który będzie promował nadchodzący krążek Bloom. Mogliśmy już usłyszeć takie utwory jak My My My, Dance To This z Arianą Grande czy chociażby tytułowy utwór Bloom. Wszystkie utwory mają już po kilka lub kilkanaście milionów wyświetleń, co świadczy o naprawdę wielkiej liczbie publiczności i fanów tego młodego artysty.

Teraz pozostaje tylko czekać na album, który zapewne ponownie zaprezentuje się niesamowicie i wkręci się milionom fanów z całego świata 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X