fbpx


Piosenkarz i aktor został zaproszony do udziału w BON APPÉTIT Test Kitchen, gdzie musiał przygotować kurczaka. Aktualnie Sivan jest w trakcie trasy koncertowej Bloom oraz zajmuje się promowaniem nowego filmu z jego udziałem „Boy Erased”, jednak znalazł chwilę, by wziąć udział w zabawie. Zobaczcie,jak mu wyszło! 

Źródło: Youtube.com / Bon Appétit

W przerwie między trasą koncertową, z którą dzisiaj Sivan dotarł do Vancouver, piosenkarz podjął się nowego wyzwania! Zgodził się na udział w programie Bon Appetit, który zajmuje się promowaniem najnowszych trendów w kuchni oraz przekazywaniem porad na temat zdrowego i smacznego gotowania. Szefem kuchni, który nadzoruje Troye’a podczas przyrządzania dania oraz wydaje mu polecenia, jest Carla Music. Kobieta na samym początku zapytała, czy piosenkarz ma dobry słuch. Ten bez chwili zastanowienia odpowiedział, że tak, jednak gdy Carla spytała, czy jest dobrym kucharzem, chłopak przyznał, że nie idzie mu to najlepiej. 

Utrudnieniem jest to, że Sivan nie może patrzeć na to, jak Carla gotuje. Słyszy tylko jej komendy i na ich podstawie porcjuje kurczaka, smaży go i przygniata prawdziwą cegłą, a na koniec miażdży w moździerzu czosnek i inne przyprawy, by doprawić danie. Na wykonanie zadania piosenkarz miał zaledwie 20 minut. Na koniec razem z szefową kuchni zjadł swoje danie i przyznał:  „Jestem nieco lepszym początkującym”. Koniecznie sprawdźcie, jak gwiazda popu poradziła sobie z tym rzekomo prostym zadaniem!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X