fbpx


Młody australijski wokalista Troye Sivan, zdradził swoim fanom na Twitterze niesamowitą informację! Oczywiście jak można się domyślić chodzi o muzykę, jednak muzykę nie tylko w Jego wykonaniu! O kim mowa?!

 


Piękna, uzdolniona i skromna Ariana Grande, nagrała z Sivanem utwór “My My My!” i artysta nie może się doczekać żeby przekazać wszystkim efekty współpracy! W ostatnim czasie możemy zauważyć delikatny brak Ariany. Ostatnio nawet nie wystąpiła na Brit Awards 2018 z powodu choroby. Jednak fani nie muszą się martwić. Nagrała utwór z Australijczykiem i niedługo ma wrócić do świata muzyki.

Troye nie zdradza nam jeszcze, czy utwór znajdzie się na Jego nowej, nadchodzącej płycie. Póki co, czekamy na nową produkcję, która może zawładnąć wieloma listami przebojów!

Wy również nie możecie się doczekać tego nagrania? 😀

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X