fbpx


Wielkimi krokami zbliża się premiera kolejnej płyty girlbandu Little Mix. „LM5” ujrzy światło dzienne 16 listopada i ma zostać wydana w aż trzech wersjach – standardowej, deluxe i super-deluxe. Edycja deluxe będzie zawierała cztery bonusowe utwory, a edycja super deluxe to bonusowe utwory wraz z książką w twardej oprawie z odręcznymi notatkami z grupy. W ramach promocji zbliżającego się krążka dziewczyny udostępniły nową piosenkę!

Tytuł albumu, grafika i data premiery zostały ujawnione 15 października 2018 roku za pośrednictwem mediów społecznościowych grupy. Grupa stwierdziła, że ​​inspirację do nazwania albumu „LM5” zyskały od fanów, ponieważ kochają to, jak fani nazywają kolejne etapy ich kariery. Jest to oparte na powszechnej praktyce stosowanej przez fanów, gdy nazwa albumu nie została potwierdzona. Używają wtedy hasztagu, skrótu nazwy zespołu oraz numeru płyty w ich karierze.

W utworze dziewczyny pocieszają zrozpaczoną przyjaciółkę, twierdząc, że „najlepszy przyjaciel twojego byłego chłopaka był gorętszy od niego / jego żarty pozostaw w spokoju”. W refrenie zapraszają dziewczynę do siebie, ponieważ żaden chłopak nie może jej kochać tak mocno, jak najlepsi przyjaciele. „Dziewczyno, chodź dziś wieczorem do mnie. Mam chusteczki do demakijażu i wino. Będę cię trzymała, będę cię trzymała” – śpiewają w refrenie. Na Instagramie członkinie zespołu napisały, że „Told You So” jest najbardziej samokrytyczną piosenką na nadchodzącym albumie. 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X