fbpx


Mamy dla Was kolejną, niesamowitą gwiazdę na Young Stars Festival 2019, a będąc dokładnym – gwiazdy! Nadszedł czas na ogłoszenie następnych artystów na naszym festiwalu, a będzie to zespół prosto z Wielkiej Brytanii, którego nazwę bardzo dobrze znacie… czas na RoadTrip!

Zespół jest rozpoznawany na całym świecie i wiemy, że w Polsce również mają mnóstwo fanów! My wychodzimy polskim fanom naprzeciw i dajemy Wam możliwość usłyszenia ich na żywo! RoadTrip wystąpią na naszym festiwalu i na pewno możecie liczyć na niesamowite show! Mnóstwo emocji, świetna muzyka i mnóstwo energii to pewne, co zobaczycie i usłyszycie od chłopaków!

Chłopacy oprócz swoich numerów, tworzą wyjątkowe, własne wersje innych kawałków! Hitem w ich wykonaniu jest na pewno seria Evolution of…, w której to przedstawiają kilka/kilkanaście utworów jednego artysty w jednym! Koniecznie sprawdźcie ich kanał i przekonajcie się sami!

Start sprzedaży biletów na #YSF2019 odbędzie się 22 marca o godzinie 16:00! Pamiętajcie o tej dacie, bo bilety mogą rozejść się w mgnieniu oka! Oprócz tego dołączajcie do naszego wydarzenia -> Young Stars Festival 2019 i koniecznie śledźcie nasz portal, żeby być na bieżąco! 🙂

Young Stars Festival 2019 już niedługo! 💖

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X