fbpx


Gdy Camila Cabello odeszła z zespołu, dziewczyny tworzące Fifth Harmony poczuły się zranione i urażone. Camila jednak nie ma na co narzekać, ponieważ jej solowa kariera okazała się strzałem w dziesiątkę! Mimo to, reszta dziewczyn przechodzi z tego powodu niesamowity kryzys i mamy wrażenie, że zakończy się on niestety rozwiązaniem girlsbandu!

Fifth Harmony & One Direction źródło: GETTY IMAGES

Fani na Twitterze są zawiedzeni i coraz częściej spekulują o początku końca zespołu. Wszystko przez to, że Fifth Harmony już po raz kolejny odwołało trasę koncertową, która miała odbyć się w Australii! Ich występy były zaplanowane na marzec, a tutaj nagle taka niemiła niespodzianka. Kolejnym powodem spekulacji jest fakt, że następne członkinie zespołu, planują w najbliższym czasie wziąć przykład z Camili i chcą wydać solowe płyty oraz rozpocząć indywidualne kariery! W przypadku artystów One Direction widocznych na powyższym zdjęciu z dziewczynami z pełnego jeszcze składu, wyszło to na dobre. Każdy z chłopaków robi niesamowity progres i wydaje solowe krążki. Jednak czy tak samo będzie w wypadku Fifth Harmony? Niestety śmiemy w to wątpić.

Dziewczyny, które pozostały w zespole, nadal uspokajają fanów i mówią wprost, że w ogóle nie myślą o rozwiązaniu zespołu. Fakty jednak mówią coś innego.

Stąd pytamy Was – to ostateczny koniec Fifth Harmony?

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X