fbpx


Tak jakby Jessie J nie była zajęta w tym roku między zabieraniem jej R.O.S.E. tour do Chin, a następnie do Stanów Zjednoczonych – jej pierwszej w historii wyprawy w Ameryce Północnej – piosenkarka i autorka tekstów postanowiła nagrać swój pierwszy album świąteczny. Zobaczcie, co o wszystkim powiedziała gwiazda!

Podczas nagrywania świątecznych piosenek Jessie J osiągnęła kolejny kamień milowy. Pracowała po raz pierwszy z nagrodzonymi Grammy producentami: Davidem Fosterem, Kennethem „Babyface” Edmonds, Rodneyem Jerkinsem i Jimmy Jamem oraz Terrym Lewis. „Zrobiłam listę życzeń producentów i wszyscy zgodzili się” – wspomina Jessie J. „To było wspaniałe doświadczenie”.

Foto: Brian Ziff

Powstały 11-ścieżkowy album prezentuje świąteczne klasyki, takie jak: “Santa Claus Is Comin’ to Town”, “Let It Snow”, “Winter Wonderland” (featuring Boyz II Men) oraz “The Christmas Song” nagrane razem z Babyface. „This Christmas Day”, tytułowy utwór i samotna oryginalna piosenka, zostały napisane przez Jessie J i Jerkins. W przeddzień zakończenia europejskiej części R.O.S.E. tournee w środę w Kolonii w Niemczech, Jessie J opowiedziała Billboardowi o wejściu w świąteczny nastrój w lipcu i oczekiwaniu na kolejny projekt muzyczny.

„Zawsze chciałam zrobić świąteczny album. Pomyślałam, że może płyta to dobry pomysł jako podziękowanie dla fanów za ich wsparcie i świętowanie tego, jak świetny był ten rok. Ale ciężko dopasować się do harmonogramu, gdy jesteś zajęty. Byłam w trasie podczas letnich koncertów i festiwali, ale na początku lipca było tak: Zrobię świąteczny album! Zadzwoniłam do mojej wytwórni [Republika], a odpowiedź brzmiała: Macie sześć dni wolnego w tym roku. Kiedy zamierzasz to zrobić? I powiedziałem, że znajdę czas.”

Jak to zrobiła artystka? Obejrzycie to w specjalnie przygotowanym filmiku przed Jessie J!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X