fbpx


Ariana Grande nadal bije rekordy YouTube po piątkowej premierze jej teledysku „Thank U, Next”. Promocja wideo ruszyła ponad miesiąc wcześniej, gdy artystka zaczęła publikować zdjęcia z planu. Z czasem okazało się, że całość nawiązuje do takich filmów jak: „Wredne dziewczyny” czy „Legalna Blondynka” oraz będzie pewnego rodzaju pstryczkiem, którego Ariana chce dać w nos hejterom. Okazuje się, że był to strzał w dziesiątkę!

Najnowsze dane pokazują, że obecnie Ari ma rekordowy debiut teledysku w historii YouTube, zdobywając 55,4 miliona wyświetleń w ciągu pierwszych 24 godzin. YouTube potwierdził również, że „Thank U, Next” to najszybszy film, który pozwala zdobyć 100 milionów wyświetleń, osiągając tę liczbę zaledwie cztery dni po wydaniu!

Jak donoszono wcześniej, w swoim szczycie, Grande miało 829 000 widzów oglądających jednocześnie jej kanał. Z tymi oszałamiającymi liczbami najnowszy singiel detronizuje BTS „Idol” jako najczęściej oglądany teledysk w ciągu 24 godzin. Grande podzieliła się swoją wdzięcznością z fanami i reżyserką  teledysku – Hannah Lux Davis na Twitterze po tym, jak usłyszała o rekordowych wiadomościach, a nawet żartowała z jej filmowym współpracownikiem Mattem Bennettem, że „100 milionów widziało, jak myjemy zęby w tym tygodniu.”

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X