fbpx


O Taylor Swift słyszał już chyba każdy. Mnóstwo osób szanuje ją za muzykę, teledyski, charakter i Jej styl bycia. Jednak w ostatnim czasie totalnie przegięła i straciła mnóstwo fanów, co widać gołym okiem.

Taylor Swift; TINNEFELD/AGENCY PEOPLE IMAGE/SI/EAST NEWS

Trasa koncertowa Taylor Swift „Reputation Stadium Tour” 2018 roku w USA miała być niesamowitym hitem i bilety miały wyprzedać się praktycznie natychmiast. Okazuje się jednak, że sprzedaż totalnie nie wypaliła i na Jej koncerty wciąż wiszą tysiące biletów! Mimo iż trasa zaczyna się za mniej więcej 5 miesięcy, to i tak mnóstwo fanów i krytyków już teraz uważa koncerty za mega niewypał i rozczarowanie!

Dlaczego tak się dzieje? W końcu Taylor ma mnóstwo fanów, o czym świadczą Jej social media, wyświetlenia pod Jej klipami czy sprzedaż płyt. Otóż jak się okazuje odpowiedź jest bardzo prosta – gwiazda przesadziła z cenami biletów!

Poprzednia trasa Swift była niesamowitym hitem i na to samo liczyła artystka podczas tournee, które już niedługo. Możliwe, że by tak było gdyby nie fakt, że ceny biletów wzrosły praktycznie czterokrotnie! Fani nie omieszkali tego skomentować: „Zapłaciłam 150 dolarów za bilet z dobrym miejscem na trasie >> 1989 tour <<. Teraz za takie same miejsca muszę zapłacić 500 dolarów!” – narzeka jedna z fanek na Twitterze.

Taylor chyba się przeliczyła i zdenerwowała mnóstwo fanów, którzy po prostu omijają trasę i nie wybierają się na koncerty.

A Wy, wybralibyście się na trasę Taylor Swift za takie pieniądze?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X