fbpx


Taco Hemingway nie odpoczywał po udanym projekcie Taconafide. Zaskoczył swoich fanów i opublikował wcześniej niezapowiadaną płytę. Cały krążek Cafe Belga można już usłyszeć na YouTube’owym koncie rapera, który… Odsłonił się przed fanami i wyznał w jednej z piosenek miłość… Idze Lis? 

Foto: Krzysztof Kaniewski/REPORTER / East News

Styl albumu Cafe Belga przypomina pierwsze wydania Taco Hemingwaya. Fani, którzy nastawili się na powtórkę Somy mogą się sporo rozczarować. Jednak tym, którzy lubią klimat szlugów i kalafiorów, ten album powinien przypaść do gustu! Znajdzie się także coś dla tych, którzy po prostu byli ciekawi, czy Filip Szcześniak ma kogoś!

11 nowych utworów pojawiło się na profilu Taco Hemingwaya w serwisie YouTube. Raper rozpoczął publikację od tytułowej Cafe Belgi. Utwór o sławie i braku prywatności spodoba się pewnie wszystkim fanom jego dawnego albumu Umowa o Dzieło. Jednak najbardziej zawrzało po publikacji ostatniego utworu – 4 AM in Girona. To właśnie tutaj pojawia się tekst, który zdaje się potwierdzać jego związek z Igą Lis. W 4 AM in Girona Taco rapuje w języku angielskim, co wychodzi mu naprawdę dobrze! W połowie piosenki Fifi wprost mówi o tym, że jest zakochany.

Teraz jest sezon polowania na lisy i nie przestaną póki czegoś nie dostaną, ten związek sprawił że skaczą wysoko, teraz to powiem, upewnij się, że nie mamroczę: jestem w niej zakochany.

Tym tekstem znany raper prawdopodobnie chciał się odciąć od ciągłych plotek dotyczących jego związku. Lecz trudno powiedzieć, czy nie obierze to dokładnie odwrotnego kierunku… My jednak polecamy skupić się na muzyce, która jest naprawdę pierwszorzędna!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X