fbpx


Program, daty, ceny, wszystkie szczegóły zimowej edycji Young Stars Camp są już dostępne! Najnowsza odsłona campów będzie się różniła od poprzednich. W tym roku oprócz zabawy, stawiamy w dużym stopniu na edukację! Przedstawiamy Wam Obóz z Gwiazdami oraz nowy – Zostań gwiazdą! 

W programie Young Stars Camp – Zostań Gwiazdą, każdy znajdzie coś dla siebie! Będą warsztaty z emisji głosu, ze śpiewu, tańca, stylu oraz wiele, wiele innych! Grono ekspertów pomoże zrobić z Was gwiazdy! Te obozy odbędą się w następujących terminach:

YOUNG STARS CAMP #waytoyoungstars – 19.01-25.01.2019
YOUNG STARS CAMP #waytoyoungstars – 2.02-8.02.2019

Jeśli chodzi o program Young Stars Camp z Gwiazdami, to w tym roku towarzyszyć Wam będą: Sylwia Przybysz, Sylwia Lipka , Artur Sikorski, Weronika Juszczak, Dominika Sozańska, Bartek Kaszuba oraz Olga Przybysz. W programie nie mogło zabraknąć czasu na klimatyczne koncerty, talent show, naukę tańca, czy też wielu gier! Każdy z obozów odbędzie się w urokliwym miejscu – Węgierskiej Górce. To właśnie tam na przełomie stycznia i lutego spotkamy się by spędzić niezapomniany czas!

YOUNG STARS CAMP – 12.01.-18.01.2019
YOUNG STARS CAMP – 26.01.-1.02.2019
YOUNG STARS CAMP – 9.02.-15.02.2019

Każdy z obozów odbędzie się w urokliwym miejscu – Węgierskiej Górce. To właśnie tam na przełomie stycznia i lutego spotkamy się by spędzić niezapomniany czas! Wszystkie szczegóły znajdziecie oczywiście na stronie CAMPÓW 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X