fbpx


Fani są naprawdę zdolni do wszystkiego! Najbardziej zwariowani potrafią wpaść na takie pomysły, że głowa mała! Jedną z takich historii opowiedział Liam Payne. Podczas koncertu w Australii jeszcze za czasów One Direction jedna z fanek ukradła mu… bieliznę!

Podobny obraz

East News

Liam przebywa teraz w Australii, gdzie koncertuje i promuje swoją nową płytę. W rozmowie z tamtejszymi mediami wspominał swoje doświadczenia związane z tym krajem. Podkreślił, że zawsze czuł się tu bardzo dobrze, pomimo bardzo dziwnych incydentów.

W przeszłości pewna dziewczyna ukradła mi tu bokserki itp. To było szalone! – przyznał z rozbrajającą szczerością. Podkreślił, że złodziejka musiała się wspiąć aż na drugie piętro, by zabrać swój łup! Zuchwały czyn spowodował, że Liam musiał… spać nago.

Ostatnio w mediach głośno o kradzieży bardzo drogiego zegarka piłkarzowi Arkadiuszowi Milikowi. Złodziej może na tym łupie zarobić nawet kilkanaście tysięcy euro. Zegarek jest jednak sporo wart, a bielizna Liama Payne’a… Bardzo ciekawi nas, co fanka zrobiła z tymi bokserkami 😉

Wyświetl ten post na Instagramie.

I’ve been here all day

Post udostępniony przez Liam Payne (@liampayne)

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X