fbpx


Sylwia Przybysz to gwiazda, która zachwyca Nas nieustannie swoim stylem i pomysłami. Młoda gwiazda chętnie eksperymentuje i zmienia zarówno kolor jak i uczesanie swoich włosów. Teraz jest podobnie i nadszedł czas na kolejną zmianę!

Przedwczoraj Sylwia Przybysz poinformowała na swoim Instagramie o planowanej zmianie fryzury, a już wczoraj rano dodała zdjęcie w nowych włosach. Zmiany dokonał jej fryzjer Tomasz Kopeć, który jest fryzjerem wielu znanych polskich gwiazd. Jak można zauważyć na Instagramie Tomka, Syśka pojawiła się u Niego ze swoim chłopakiem Jasiem Dąbrowskim, który również zdecydował się na mała zmianę.

Pod zdjęciem dodanym przez Sylwię można przeczytać zarówno pozytywne jak i negatywne komentarze na temat jej zmiany. Jednak ważne jest to, że samej Sylwii nowe uczesanie się podoba. A według Was, w której fryzurze naszej Syśce jest bardziej do twarzy?

Autor: Kinga
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X