fbpx


Wokalistka Sylwia Przybysz poinformowała na swoim Instagramie, że wraz z jednym z najbardziej rozpoznawalnych youtuberów młodego pokolenia – JDabrowsky – poleci na Cypr. To jednak nie wakacje są powodem wyjazdu młodych artystów, a praca. Bowiem, jak pisze sama wokalistka, piękna sceneria wyspy posłuży jej do nakręcenia aż 3 teledysków!

Dzisiaj słoneczny Cypr, a w styczniu zimowa Austria. Sylwia Przybysz przyzwyczaja nas w swoich teledyskach do pięknych widoków. W klipie Pomimo promującym najnowszy album artystki Czaso którym więcej pisaliśmy tutaj -> http://youngstars.pl/2018/03/02/czas-na-sylwie-przybysz/ mogliśmy podziwiać górski krajobraz Austrii.

Towarzysza podróży wokalistki – Jana Dąbrowskiego – już wcześniej można było zobaczyć jak współpracuje z Sylwią. W październiku zeszłego roku, artystka wcieliła się w rolę stylistki modowej i doradzała Jankowi, w co powinien się ubrać. Zobaczcie sami, jak wyglądała ich współpraca:

O wszystkich wiadomościach związanych z nadchodzącymi teledyskami będziemy informować na bieżąco. Tymczasem, życzymy Sylwii oraz Jankowi szczęśliwej podróży oraz owocnej współpracy!

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X