fbpx


Sylwia Przybysz to znana chyba wszystkim młodym ludziom artystka. Wydała trzy znakomite albumy, które sprzedały się w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy. Mnóstwo fanów na social mediach i koncertach, wspiera ją na każdym kroku. Sylwia w ostatnim czasie ponownie mogła na nich liczyć, gdy została nominowana do wielkiego, ogólnoświatowego wydarzenia Nickelodeon Kids Choice Awards 2018, jako Ulubiona Polska Gwiazda! Sylwia poleciała dzięki fanom do Los Angeles na główną galę KCA, a teraz znalazła chwilę, żeby z Nami porozmawiać i podzielić się wyjątkowymi wrażeniami! Specjalny wywiad tylko dla naszego portalu Young Stars!

Nickelodeon Kids Choice Awards to wielka gala i wydarzenie i od razu na początku pytanie – jak w ogóle zareagowałaś na wiadomość, że zostałaś nominowana jako Ulubiona Polska Gwiazda, jak się z tym czułaś?

Kilka razy sprawdziłam czy to prawda! Rok temu sobie tak marzyłam, że może kiedyś będę nominowana i polecę do Stanów na tę Galę. Byłam w totalnym szoku!

Marzenia zatem się spełniły i udało się polecieć do Los Angeles, na główną imprezę i galę rozdania nagród! Czyli bardzo wielki sukces, którego gratulujemy! Jak tam w ogóle było? W samym Los Angeles i na gali KCA?

Miałam jeden pełny dzień na zwiedzanie, a miejsc które chciałam zobaczyć na mojej liście było nieskończenie wiele. Udało się zobaczyć te najważniejsze i było to dla mnie ogromne przeżycie. Być w miejscach, które widziałam tylko w filmach. Gala KCA była ogromnym widowiskiem, świetnie przygotowanym. Jestem zachwycona!

Co w takim razie najbardziej Ci się podobało i co najbardziej będziesz wspominać?

Napis Hollywood na wzgórzu, chiński teatr który strasznie chciałam zobaczyć, aleja gwiazd i oczywiście całe Los Angeles. Coś niesamowitego, czego nie zapomnę!

Oprócz wyjątkowej podróży do Los Angeles na galę Nickelodeon Kids Choice Awards, artystka poleciała na koncert i spotkanie wyjątkowej gwiazdy, Nialla Horana, który jest byłym członkiem zespołu One Direction!

Bardzo dużo emocji związanych z KCA i Los Angeles to nie koniec, ponieważ zaraz po tym wielkim ogólnoświatowym wydarzeniu, poleciałaś na koncert równie znanej światowej gwiazdy, Nialla Horana! Czyżby był Twoim idolem? Czerpiesz z Niego inspirację?

Jest dla mnie ogromną inspiracją, jestem fanka 1D od 6 lat . Płakałam jak się rozpadli. Przeżywam wszystko co z nimi związane. Niall zawsze był moim ulubieńcem, dlatego strasznie przeżywałam spotkanie z nim. Wszystkie emocje związane z nimi jako zespołem wróciły.

No właśnie, miałaś okazję go poznać i zrobić sobie z nim zdjęcie, o czym również marzą fani, którzy chcą takie zdjęcie zrobić z Tobą! Jakie to uczucie? Widzieliśmy, że popłakałaś się po tym spotkaniu!

Nie opisze tego co wtedy czułam. Pół roku się przygotowywałam, a była to dosłownie sekunda z której nic nie pamiętam. Ciesze się ze mam pamiątkę w postaci zdjęcia.

W takim razie est coś, co chciałabyś przekazać na koniec swoim fanom?

Nigdy się nie poddawajcie! Walczcie o marzenia, a spełnią się w najmniej oczekiwanym momencie!

Sylwia! Bardzo dziękujemy za wywiad i poświęcony czas! Życzymy kolejnych sukcesów, równie wielkich jak wylot do LA oraz spełnienia kolejnych marzeń!

Również dziękuje i Wam też życzę spełnienia wszystkich marzeń!

Sylwia Przybysz obecnie nie może się doczekać swojej nadchodzącej trasy koncertowej „Czas Na Show„, która rozpocznie się połowie kwietnia! Mamy nadzieję, że się tam z Wami zobaczymy! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X