fbpx


Jak wiedzą wszyscy fani Sylwii Lipki, wokalistka prowadzi dwa konta na Instagramie – oficjalne, sylwialipka_music, oraz mniej poważne: sylwialipka.mess. Okazuje się, że drugie konto Sylwii zostało zablokowane!

Konto sylwialipka.mess to profil, który wokalistka prowadziła w zabawny sposób, gdzie żartobliwie pokazywała swoje życie i śmieszne sytuacje – wszystko po to, aby rozbawić fanów i zbudować z nimi jeszcze lepszy kontakt! Mało która gwiazda tak mocno angażuje się w bliskość i interakcje ze swoimi fanami – ten żartobliwy profil Sylwii zdobył aż 100 tysięcy obserwatorów! To dowodzi, że jej fani naprawdę lubią być blisko niej.

Jednak okazało się, że konto to zostało dzisiaj zablokowane lub usunięte, a może nawet… zhakowane! Sprawa jest na razie wyjaśniana, jednak nie wierzymy, że ktoś mógłby to zrobić! Mamy nadzieję, że to zwykłe nieporozumienie i Sylwia Lipka szybko odzyska swój drugi profil!

// EDIT

Sylwii udało się odzyskać dostęp do profilu! Oj, było naprawdę gorąco… Utrata tak sporego profilu to stresująca rzecz – cieszymy się, że konto wróciło do wokalistki! 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X