fbpx


Kanadyjski wokalista znów zaskakuje! W ciągu ostatniego miesiąca Shawn Mendes wydał swoją trzecią płytę oraz ogłosił trasę koncertową powodując wielką ekscytacje wśród swoich fanów! Na trzecim krążku słyszymy już młodego mężczyznę, który bardzo dojrzał muzycznie, otworzył przed fanami swoje serce i pokazał co czuł tworząc album.

Miesiącami fani dziewiętnastolatka wyczekiwali na tę szczególną datę, która miała okazać się dniem niemal historycznym – artysta wspominał, że razem z premierą jego trzeciego albumu odsłoni przed nami uczucia, które towarzyszyły mu przez ostatnie lata, a trudno o rzecz bardziej intymną dla autora tekstów i piosenkarza.

… Tak się właśnie stało! Teksty na albumie oparte są na uczuciach młodego wokalisty, trudno tego nie zauważyć!

Śmiało można stwierdzić, że trzeci krążek artysty zatytułowany po prostu Shawn Mendes sprostał oczekiwaniom wszystkich. Niemal od razu zawładnął listami przebojów i sprzedaży, a dowodzi tego pierwsze miejsce w ponad 75 krajach w serwisie Itunes. Jest to ogromny wynik, a zarazem największy w dotychczasowym dorobku kanadyjczyka.

… No i album nadal pnie się po światowych rankingach list przebojów i wcale się nie dziwimy! 😀

Jak widać kariera Shawna pnie się z każdą nową płytą coraz wyżej i zyskuje on ciągle nowych fanów jego muzyki! Podsumowując płyta jest naprawdę CUDOWNA! Zdecydowanie najlepsza z dotychczasowego dorobku artystycznego Mendesa. Ogromnie się cieszę, że trasa promująca ten krążek objęła Polskę – jeśli jedziecie, cieszcie się, bo usłyszeć te kawałki na żywo – marzenie!

… A wy, wybieracie się na koncert Shawna w Krakowie? Dajcie nam znać!

Martyna Sikora, która napisała dłuższy post na temat SM3 i podsumowała zawartość albumu, bardzo chwaliła twórczość Shawna, nazwała ten album najlepszym jak do tej pory! – http://fandoms.pl/329969/najbardziej-wyczekiwany-krazek-tego-roku-jest-juz-dostepny

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X