fbpx


Dobranie odpowiedniego stroju na uroczystą galę może z pozoru wydawać się łatwym zadaniem. Jak jednak życie pokazuje nietrudno jest o gafę! Jak na Galę Bestsellerów Empiku przygotowali się artyści Young Stars, co na siebie ubrali?

Gale i bale to uroczyste spotkania o wysokim stopniu formalności, gdzie zazwyczaj wymaga się określonego wizerunku od zaproszonych gości. W takich przypadkach, informacja o obowiązującym danego wieczoru stroju, znajduje się przeważnie na zaproszeniu. Na Gali Bestsellerów Empiku przyjęto dress code: formal. Jeremi Sikorski postawił na wariację na temat garnituru, dodając luzu i nonszalancji, dzięki podwiniętym nogawkom oraz trampkom i wzorzystym skarpetkom. Uwagę przykuwały „łańcuchy” przyczepione do paska spodni, które jak twierdzi sam zainteresowany, miały oddać charakter jego osoby.
Sylwia Lipka tego wieczoru postawiła na kreację pochodzącą z Niumi o nazwie Gisla. Dodatkowo dobrała do tego wysokie czarne kozaki na obcasie sięgające za kolano.

 

Na gali nie zabrakło również Sylwii i Olgi Przybysz, które również wybrały na tę okazję sukienki nimi. Do kreacji dobrały lżejsze buty – Olga metaliczne szpili a Sylwia wiązane obcasy.

 

Jak oceniacie stylizację naszych artystów na tak wyjątkową okazję? Dali radę? A może zmienilibyście jakieś elementy ich stylizacji? Dajcie znać!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X