fbpx


Aby uhonorować twórcę Spongeboba Kanciastoportego Stephena Hillenburga, który zmarł w listopadzie, na stronie Change.org uruchomiono petycję, aby przywieźć „Sweet Victory” APM Music do pokazu Halftime Show w SuperBowl. Petycja zawiera obecnie ponad milion podpisów!

Uwielbiana przez miliony fanów melodia pojawiła się w odcinku kultowego kreskówki „Band Geeks”, w którym Skalmar próbuje zaimponować swojemu rywalowi, Squilliamowi, prowadząc orkiestrę marszu i instrumenty dydaktyczne dla Spongeboba, Patricka, Pana Krabsa i towarzystwa. I kiedy zaczyna się powoli, okazało się, że wyniki nie spełniają oczekiwań Skalmara.

„Jesteśmy naprawdę podekscytowani, że Sweet Victory, przeszła do głównego nurtu świadomości Ameryki i stała się ikonicznym hymnem rockowym, dzięki niezwykłej kreatywności nieżyjącego już Stephena Hillenburga i kompozytorów Davida Glena Eisleya i Boba Kulicka” – powiedział Adam Taylor prezes APM Music. „Jesteśmy wdzięczni za wiele lat radości i humoru jakie „SpongeBob” przyniósł nam wszystkim.”

Na cześć Hillenburga APM Music przekazuje część przychodów z piosenki na rzecz Stowarzyszenia ALS. Jeśli jesteście jak Patrick i żyjecie pod kamieniem, to zobaczcie epickie wykonanie „Sweet Victory” Spongeboba!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X