fbpx


Łowca Talentów to audycja radia Young Stars, którą w zeszłym roku prowadził Piotr Baranowski wraz z GoshYą. Pierwszym etapem projektu był koncert dla fandomu, a drugim… Droga do Young Stars! Ten program wygrała utalentowana Patrycja Roszczyk, która wczoraj w nagrodę nagrała swój pierwszy profesjonalny teledysk!

Spełnienie marzeń, ale przede wszystkim mnóstwo dobrej zabawy. Zdradzamy, że wraz z Patrycją przeniesiemy się do miejsca, w którym odnalazłby się chyba każdy! Do świata gier!

Oczywiście do teledysku potrzebny jest singiel. Ten jest już nagrany i tylko czeka na swoją premierę. Wiemy już, że będzie na co czekać! Piotr Baranowski, który prowadził audycje Łowca Talentów, określił zwyciężczynię tego programu jako artystkę utalentowaną, z niezwykłą barwą głosu, która ma ciekawą osobowość oraz spore wsparcie najbliższych.

Patrycja Roszczyk już spełniła swoje marzenie, weźcie udział w Way to Young Stars i poczujcie się tak jak Ona!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X